YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cautam Staff Serios Pentru A Pune Forumul Pe Picioare !! Pentru Detali Dati Pm Lui [A]DaNy & NoBady. Va Multumim ;!


 
AcasaRegulament YouMetin EmptyVote&ChatUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
[A]YborR
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
[Mod]Mandaionut
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
NoBody
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
[A]DaNy
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
MAD DOG
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
nokia20010
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
[H]PuF
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
JaSsZz
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
alex@ndru
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
fajkisso
Regulament YouMetin I_vote_lcapRegulament YouMetin I_voting_barRegulament YouMetin I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Only 4 Metin2 nu e hostat
Regulament YouMetin Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:34 pm Scris de alex@ndru

» WildGamers-Metin2 ( Server Hostat )
Regulament YouMetin Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 12:23 am Scris de Hiro

» ApocalypsMetin2
Regulament YouMetin Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:56 pm Scris de ZuZeN

» XTREM MT2
Regulament YouMetin Icon_minitimeVin Apr 01, 2011 12:26 am Scris de malefic11

» BarladMt2 Server PvP hamachi.
Regulament YouMetin Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 3:47 pm Scris de fajkisso

» un servar misto de cs cu pluginuri marfa mod normal gmz.idle.ro
Regulament YouMetin Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 10:36 pm Scris de fresh

» Cel mai nou sv si cel mai tare metin facut vreodata;)
Regulament YouMetin Icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 4:03 am Scris de [A]DaNy

» Re sa numaram pana la 10
Regulament YouMetin Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 3:27 pm Scris de JaSsZz

» Hai sa numaram de la 1 la 10.000
Regulament YouMetin Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:31 am Scris de [Mod]Mandaionut


 

 Regulament YouMetin

In jos 
AutorMesaj
NoBody
Creator YouMetin
Creator YouMetin
NoBody


Mesaje : 24
Data de inscriere : 29/07/2010
Varsta : 31
Localizare : Pe undeva prin Romania

Regulament YouMetin Empty
MesajSubiect: Regulament YouMetin   Regulament YouMetin Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 1:11 am

YouMetin,




Moderatorii acestui forum se angajeaza sa stearga sau sa editeze toate mesajele cu caracter reprehensibil, cat mai repede posibil. Totusi, este imposibil sa treaca in revista toate mesajele. Recunoasteti deci ca toate mesajele postate pe acest forum exprima punctul de vedere si parerea autorilor respectivi si nu cele ale moderatorilor sau webmasterilor (cu exceptia mesajelor scrise de catre ei) si in consecinta nu pot fi facuti responsabili.

Acest forum utilizeaza cookies pentru a stoca informatii pe calculatorul dvs. Aceste cookies nu vor contine nici o informatie personala, ele servesc doar la ameliorarea conditiilor pentru utilizatori. Doar adresa de email este utilizata pentru a confirma detaliile inscrierii dvs. si parola (si cu scopul de va trimite parola in caz ca o uitati).

- mesajele agresive sau defaimatoare, insultele si criticile personale, grosolaniile si vulgaritatile si in general toate mesajele care incalca legile in vigoare, sunt interzise.
- mesajele ce incita la – sau evoca – practici ilegale sunt interzise ;
- daca difuzati informatii ce provin dintr-un alt website
, verificati inainte daca site-ul respectiv nu interzice acest lucru. Mentionati adresa site-ului respectiv din respect pentru munca administratorilor !
- va multumim ca postati mesaje o singura data. Repetarile sunt dezagreabile si inutile!
- va multumim ca sunteti atenti la gramatica si ortografie. Recomandam sa nu folositi stilul SMS!

Orice mesaj ce incalca dispozitiile de mai sus va fi editat sau sters fara preaviz sau justificare suplimentara atunci cand moderatorii sunt disponibili. Abuzurile vor avea ca si consecinta rezilierea inscrierii. Internetul nu este nici un spatiu anonim, nici un spatiu de ilegalitate! Ne rezervam dreptul de a informa pe furnizorul dvs. de acces internet si/sau autoritatile judiciare, in cazul in care sesizam un comportament rau intentionat. Adresa IP a oricarui utilizator este inregistrata cu scopul de a va ajuta sa respectati aceste conditii

Selectind Accept:
- recunoasteti ca ati citit in integralitate prezentul regulament;
- va angajati sa respectati fara rezerve prezentul regulament;
- acordati moderatorilor din acest forum dreptul de a sterge, muta sau edita orice subiect de discutie si in orice moment

YouMetin nu isi asuma respunderea pentru faptele dumneavoastra.!



 Regulament intocmit de : Staful YouMetin!


Ultima editare efectuata de catre NoBody in Sam Aug 07, 2010 4:17 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://youmetin.forumgratuit.ro
 
Regulament YouMetin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Serverul de Sa-Mp al YouMetin
» Echipa YouMetin!
» Server de SAMP al YouMetin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YouMetin :: Regulament-
Mergi direct la: