YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cautam Staff Serios Pentru A Pune Forumul Pe Picioare !! Pentru Detali Dati Pm Lui [A]DaNy & NoBady. Va Multumim ;!


 
AcasaDaca este vreo problema intrati aici! EmptyVote&ChatUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
[A]YborR
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
[Mod]Mandaionut
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
NoBody
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
[A]DaNy
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
MAD DOG
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
nokia20010
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
[H]PuF
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
JaSsZz
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
alex@ndru
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
fajkisso
Daca este vreo problema intrati aici! I_vote_lcapDaca este vreo problema intrati aici! I_voting_barDaca este vreo problema intrati aici! I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Only 4 Metin2 nu e hostat
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:34 pm Scris de alex@ndru

» WildGamers-Metin2 ( Server Hostat )
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 12:23 am Scris de Hiro

» ApocalypsMetin2
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:56 pm Scris de ZuZeN

» XTREM MT2
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeVin Apr 01, 2011 12:26 am Scris de malefic11

» BarladMt2 Server PvP hamachi.
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 3:47 pm Scris de fajkisso

» un servar misto de cs cu pluginuri marfa mod normal gmz.idle.ro
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 10:36 pm Scris de fresh

» Cel mai nou sv si cel mai tare metin facut vreodata;)
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 4:03 am Scris de [A]DaNy

» Re sa numaram pana la 10
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 3:27 pm Scris de JaSsZz

» Hai sa numaram de la 1 la 10.000
Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:31 am Scris de [Mod]Mandaionut


 

 Daca este vreo problema intrati aici!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
[A]YborR
Admin
Admin
[A]YborR


Mesaje : 119
Data de inscriere : 01/08/2010
Localizare : Timisoara

Daca este vreo problema intrati aici! Empty
MesajSubiect: Daca este vreo problema intrati aici!   Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeMier Aug 04, 2010 5:35 am

Aici puteti spune problemele de la Metin2... Exclamation
Sus In jos
MAD DOG

MAD DOG


Mesaje : 4
Data de inscriere : 01/08/2010

Daca este vreo problema intrati aici! Empty
MesajSubiect: Re: Daca este vreo problema intrati aici!   Daca este vreo problema intrati aici! Icon_minitimeLun Aug 16, 2010 3:48 am

E cam putin off-topic dar nu am unde sa postez acest lucru, faceti si voi un topic numit sugestii pentru a vedea ce-si dores userii acestui forum.
EditL faceti si voi ceva in afara Metinului pe acest forum, pentru ca mai sunt persoane care nu se joaca metin,samp sau cs si poate ii intereseaza altceva, sa zicem creati un topic cu numele jocuri pentru a vorbi despre Jocuri( este doar un exemplu) nu doar Cs,Metin si Samp. Multumesc frumos conducerii pentru ca a citit aceste randuri.
Sus In jos
 
Daca este vreo problema intrati aici!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YouMetin :: Probleme&Intrebari-
Mergi direct la: