YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Bun Venit!!!!
YouMetin
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Cautam Staff Serios Pentru A Pune Forumul Pe Picioare !! Pentru Detali Dati Pm Lui [A]DaNy & NoBady. Va Multumim ;!


 
Acasa[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp EmptyVote&ChatUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Top postatori
[A]YborR
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
[Mod]Mandaionut
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
NoBody
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
[A]DaNy
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
MAD DOG
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
nokia20010
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
[H]PuF
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
JaSsZz
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
alex@ndru
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
fajkisso
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_lcap[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_voting_bar[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp I_vote_rcap 
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ultimele subiecte
» Only 4 Metin2 nu e hostat
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeMar Iun 28, 2011 6:34 pm Scris de alex@ndru

» WildGamers-Metin2 ( Server Hostat )
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeMier Mai 04, 2011 12:23 am Scris de Hiro

» ApocalypsMetin2
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeVin Apr 15, 2011 1:56 pm Scris de ZuZeN

» XTREM MT2
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeVin Apr 01, 2011 12:26 am Scris de malefic11

» BarladMt2 Server PvP hamachi.
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeDum Mar 20, 2011 3:47 pm Scris de fajkisso

» un servar misto de cs cu pluginuri marfa mod normal gmz.idle.ro
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeMier Oct 20, 2010 10:36 pm Scris de fresh

» Cel mai nou sv si cel mai tare metin facut vreodata;)
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeJoi Oct 07, 2010 4:03 am Scris de [A]DaNy

» Re sa numaram pana la 10
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeVin Oct 01, 2010 3:27 pm Scris de JaSsZz

» Hai sa numaram de la 1 la 10.000
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeMier Sept 29, 2010 1:31 am Scris de [Mod]Mandaionut


 

 [TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp

In jos 
AutorMesaj
[A]YborR
Admin
Admin
[A]YborR


Mesaje : 119
Data de inscriere : 01/08/2010
Localizare : Timisoara

[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Empty
MesajSubiect: [TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp   [TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp Icon_minitimeVin Aug 13, 2010 4:46 am

Intri in folderul serverului
Dupa aceea
In scriptfiles si cauti numele tau/playerului caruia vrei sa ii dai admin
Intri in fisier si gasesti>

Cod:
Key=dgpi
Level=1
AdminLevel=0
DonateRank=0
UpgradePoints=0
ConnectedTime=0
Registered=1
Sex=1
Age=18
Orig


Schimbi AdminLevel=0 cu ce admin vrei(levelul adminului)
sau daca esti admin cu permisiune la toate comenzile poti sa scrii /makeadmin [nume] [level admin]

Sper ca am fost de folos! Very Happy
Sus In jos
 
[TUTORIAL]Cum dai admin pe sa:mp
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Tutorial Drift

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
YouMetin :: SanAndreas-Multiplayer :: Tutoriale Sa-Mp-
Mergi direct la: